DUYURULAR

1 Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Birteksesli Gazetelerde Manşet

   Birteksesli sesli sohbet sitesinin değerli ziyaretçileri herkese selam herkese merhaba yeni bir makalemizle daha karşınızdayız. Sitemiz en büyük katkı payı olan sizlerin sayesinde adım adım gelişmeye devam ediyor. Sesli chat sitemizi daha geliştirmek için çalışmalarımızdan bir tanesi olan reklamcılıık hakkında bahsetmek istedik.

  Sesli sitelerde reklamcılık deyince kişiler yada site sahipleri başka sesli sitelere kendi sitelerinin ismini yazarak reklam atıyorlar, biz bu şekilde reklamcılığın doğru olmadığı kanaatındayız. Bu tür reklamcılık doğru değil nedenine gelecek olursak, bu şekilde reklam atıldığı zaman direkt atılıyorsunuz yada sesli sohbet tabiriyle banlanıyorsunuz. Sizin attığınız reklamı görüpte gelen kişiler kalıcı olarak gelmezler ya aynı şekilde reklam atmaya gelirler yada küfür eder çıkarlar kimse kendine küfür ettirmeyi sevmez değil mi? Biz birteksesli olarak sitemizin reklamlarını gazete manşetlerine verdik gerek günlük gazete gerekse internet aracılığıyla gazete manşetlerini takip edeceği kişiler tarafından ilgi göreceğine inancındayız.

 Görmüş olduğunuz gibi bu makalemizde reklam anlayışımızdan bahsetmiş olduk.Gelecek makalemizde ise reklam için bastırmış olduğumuz posterlerden bahsedeceğiz.

Birteksesli KüLL

Yazar :
13 Ara Per 10:20
31718 Görüntüleme

Tags:


Gönder

sesli sohbet

sesli chat

mobil sohbet

birteksesli

bmdizayn

bm dizayn

sesli sohbet

seslialem