DUYURULAR

1 Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Görevlisi Saç Kesimi

  Birteksesli sesli sohbet sitemizde bir makalemizde daha karşınızdayız. Bugunki makalemizde site görevlimizin kestirmiş olduğu saç şeklinden bahsedeceğiz.

  Akşam saatlerinde ilk odamızda eğlenirken görevli arkadaşımız odaya girdi elini kaldırarak sıradaki arkadaşlarımızdan müsade isteyerek mikrofona çıktı veb kamerasını açarak kafasını çevirdi ve görenleri şaşırttı odada gırgır,şamata başladı. Görevli arkadaşımız saçının arkasını birteksesli diye kazıtmıştı.Sesli sohbet sitelerinde belkide ilk defa rastlanan bu durum herkes tarafından ilgi görmüştü. Saçlarını sevdiği kişilerin isimleriyle yada tuttuğu takımın ismini kazıtan çok kişiye rastlamıştık ama bir sesli chat sitesi görevlisinin sitesinin ismini saçına kazıtması oldukça ilginç bir durumdu. 

 Görmüş olduğunuz gibi birteksesli sitesinin görevlileri ve ziyaretçileri saçlarını kazıtacak kadar sitelerine bağlı bu durum insanın içinden gelebilecek bir durum bir kişiye git saçını şu şekil kazıt demekle zorla yaptırılacak bir iş değil biraz çılgınca ama sitemizde önemli bir konuya yer edinmiş oldu.

EsGeC

Yazar :
03 Ara Ptesi 13:29
2616 Görüntüleme

Tags:


Gönder

sesli sohbet

sesli chat

mobil sohbet

birteksesli

bmdizayn

bm dizayn

sesli sohbet

seslialem